щоб почати розвивати таланти у своїй компанії
Залиште заявку
Колекція готових навчальних курсів на різні теми, створених експертами та партнерами SmartExpert UA, які допоможуть HR оптимізувати процес навчання співробітників та розвивати таланти у вашій організації.
Представляємо Вам
EasyEdu!
Вже використовують SmartExpert
Уже використовують SmartExpert
Які курси входять в колекцію EasyEdu?
Ваші співробітники зможуть вивчати етапи продажів, правила роботи з запереченнями, правила ефективної презентації. Підбірка включає курси як для новачків, так і для досвічених спеціалістів.
01
Клієнт-сервіс та ефективні продажі
02
Управління персоналом
Формування кадрового резерву, нематеріальна мотивація, управління конфліктами - ці та інші теми вже готові для негайного вивчення на платформі.
03
Особистий розвиток
Тайм-менеджмент, цілепокладання, навички подолання стресу, управління командами. Ми підготували багато цікавих тем для широкого кола працівників, щоб розвивати всі ваші таланти.
04
Клієнтоорієнтованність
Один з ключових факторів успіху бізнесу. Ми віримо що обізнаними в цій темі мають бути усі ваші співробітники, а не лише топ-менеджмент. Тому зробили цей курс доступним для широкої аудиторії.
05
Тестування персоналу - каталог тестів
DISC, колесо життєвого балансу, визначення лідерських задатків, визначення схильності до конфліктів, тест на вигорання. Ми підготували багато тестів, які ваші співробітники зможуть легко пройти на платформі, а ви - легко отримати результати.
щоб почати розвивати таланти у своїй компанії
Залиште заявку
© 2018-2022 Smart Expert | All Rights Reserved